Missing: The Other Side

Puanı: 3,8/5  Oy Sayısı: 10
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Missing: The Other Side | 미씽: 그들이 있었다
Tür: Gizem, Fantastik
Yönetmen: Min Yeon-Hong
Senarist: Ban Ki-Ri, Jung So-Young
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: OCN
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 29 Ağustos 2020
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 22:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Kim Wook
Jang Pan-Seok
Lee Jong-A
Choi Yeo-Na
Shin Joon-Ho


Diğer Oyuncuları:

Song Geon-Hee / Thomas
Kang Mal-Geum / Kim Hyun-Mi
Ko Dong-Ha / Kim Joon-Soo
Kim Jung-Eun / Jo Myeong-Soon
Moon Yoo-Kang / Kim Nam-Kook
Park Hye-Jin / Choi Mi-Ja
Ahn Dong-Yeob / Park Beom-Soo
Lee Ki-Chan / Park Byeong-Eun
Lee Joo-Myoung / Jang-Mi
Lee Joo-Won / Park Young-Ho
Jang Kyug-Su / Dedektif Bok
Jang Sun-Yool / Seo Ha-Neul
Ji Dae-Han / Baek Il-Doo


Konusu:

Dizi, ruhların yaşadığı bir kasabada geçmektedir. Bu kasabada, ölmeden önce kaybolan insanların ruhları yaşamaktadır. Bir grup insan hem kaybolan insanların bedenlerini bulmak hem de kaybolmalarının ardındaki gerçeği öğrenmek için bu kasabaya gelir.


Karakterleri:

Ko Soo dizide bir dolandırıcı olan Kim Wook karakterini canlandırmaktadır. Yakışıklı bir adam ve iyi bir konuşmacıdır. Yeteneklerini yardıma muhtaç insanlar için kullanmaktadır. Bir gün yolu, ruhların yaşadığı, Duon kasabasına düşer ve birçok gizemle karşı karşıya kalır.

Heo Jun-Ho dizide gizemli bir adam olan Jang Pan-Seok karakterini canlandırmaktadır. Gizlice kayıp insanları aramaktadır. Duon kasabası ile dış dünya arasındaki bir bağlantıdır. Kim Wook (Ko Soo) ile birlikte olayları çözmeye çalışır.

Ahn So-Hee dizide Kim Wook’un (Ko Soo) yardımcısı olan Lee Jong-A karakterini canlandırmaktadır. Kamu personeli sınavını tek sefer geçmiştir ve bir toplum merkezinde memur olarak çalışmaktadır. Ancak, aynı zamanda toplumdaki adaleti sağlayabilmek için Kim Wook’a yardım eden bir hackerdir.

Seo Eun-Su dizide Duon kasabasında bir ruh olarak yaşayan Choi Yeo-Na karakterini canlandırmaktadır. Düğününden bir ay önce gizemli bir şekilde ortadan kaybolur.

Ha-Joon dizide elit bir dedektif olan Shin Joon-Ho karakterini canlandırmaktadır. Polis akademisinden sınıfının en iyisi olarak mezun olmuştur. Kaybolan nişanlısını (Seo Eun-Su) bulabilmek için Kim Wook’un (Ko Soo) ekibine katılır.


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, romantik-komedi-gençlik türündeki "Cheer Up!". Dizide okulun en iyi öğrencileri ile okulun en kötü öğrencilerin arasındaki aşk, dostluk, sahtekarlık, yalancılık gibi şeyleri anlatıyor. Diziyi izlerken çok eğlendim umarım sizde eğlenirsiniz. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…