Lonely Enough to Love

Puanı: 4,4/5  Oy Sayısı: 14
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Lonely Enough To Love | Love is Annoying, But I Hate Being Lonely | Can’t Be Bothered to Date, But Don’t Want to be Lonely! | 연애는 귀찮지만 외로운 건 싫어!
Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
Yönetmen: Lee Hyun-Joo
Senarist: Jo Jin-Kuk
Yapım Şirketi: MBC Plus Media, Number Three Pictures
Yayıncı: MBC every1
imdb: -
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 11 Ağustos 2020 – 24 Kasım 2020
Yayın Günleri ve Saati: Salı – 22:50
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Cha Kang-Woo
Lee Na-Eun


Diğer Oyuncuları:

Park Keon-Il / Kang Hyun-Jin
Han Ji-Wan / Choi Kyung-Won
Ha Young / Jeon Bo-Ra
Gongchan / Jung Hoon
Kim San Ho / Kim Dong-Suk
Noh Ji-Hoon / Ji Hoon
Son Ji-Hyun / Han Ah-Reum
Cha Soo-Yeon / Jo Ji-Ah
Chae Song-A / Ha Mi-Ran
Jo Hyun Young / Bae Hyo-Jung


Konusu:

Dizi, aynı evi paylaşan bir grup gencin etrafında dönmektedir. Onlar, romantik bir ilişkileri olsun istiyorlar ama ilişkilerinin ciddi bir hal almasını istemiyorlar. Özgür olmayı tercih ediyorlar ama yalnız kalmak istemiyorlar.


Karakterleri:

Ji Hyun-Woo dizide bir psikiyatrist olan Cha Kang-Woo karakterini canlandırmaktadır. 30’lu yaşlarında, bekar bir erkektir. İnsanlara karşı merak dolu birisidir. Çekici bir adam olmasına karşın, geçmişinde yaşadığı bir travma nedeni ile romantik bir ilişkiye sahip olmaktan korkmaktadır. Bir gün, karşına bir kadın çıkar ve ona karşı bir şeyler hissetmeye başlar.

Kim So-Eun dizide bir redaktör olan Lee Na-Eun karakterini canlandırmaktadır. İyi insanlara karşı oldukça naziktir. Ancak adaletsizliğe tahammülü yoktur, bu yüzden kötü insanlara karşı oldukça acımasızdır. En büyük hayali, bir roman yazarı olmaktır. Bir gazetede taşeron işçi olarak çalışırken sözleşmesi yenilenmez. Bu yüzden, yarı zamanlı redaktör olarak çalışmaya başlar. Verdiği bu ekonomik savaş ve kariyer mücadelesi arasında, 4 yıldır, romantik bir ilişkisi olmamıştır. Bir gün, bir grup genç ile aynı evde yaşamaya başlar ve orada tanıştığı bir adama karşı romantik hisler beslemeye başlar.

Park Keon-Il dizide Lee Na-Eun’un (Kim So-Eun) yakın arkadaşı olan Kang Hyun-Jin karakterini canlandırmaktadır. Oldukça samimi birisidir ve Lee Na-Eun’dan hoşlanmaktadır.

Han Ji-Wan dizide plastik cerrahi danışmanı Choi Kyung-Won karakterini canlandırmaktadır.

Ha Young dizide yarı Koreli yarı Amerikalı olan Jeon Bo-Ra karakterini canlandırmaktadır. Dürüst ve kendine güveni yüksek birisidir.

Gongchan dizide VIP müşterilerden sorumlu bir güvenlik görevlisi olan Jung Hoon karakterini canlandırmaktadır.

Kim San Ho dizide oldukça sevecen biri olan Kim Dong-Suk karakterini canlandırmaktadır.

Noh Ji-Hoon dizide bir uçuş görevlisi olan Ji Hoon karakterini canlandırmaktadır.

Son Ji-Hyun dizide Lee Na-Eun’un (Kim So-Eun) en yakın arkadaşı olan Han Ah-Reum karakterini canlandırmaktadır. Sevimli olduğu kadar da çekici birisidir.

Cha Soo-Yeon dizide oldukça zeki bir insan olan Jo Ji-Ah karakterini canlandırmaktadır.


Resmi Web Sitesi: mbcplus.com/web/program/...


 

Fragman 1

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…