Sunbae, Don’t Put on That Lipstick

Puanı: 4,6/5  Oy Sayısı: 19
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Sunbae, Don’t Put on That Lipstick | 선배, 그 립스틱 바르지 마요
Tür: Dram, Romantik, Komedi
Yönetmen: Lee Dong-Yoon
Senarist: Chae Yoon
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: JTBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 2021 yılının ilk yarısı
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Yoon Song-A
Chae Hyun-Seung

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, hoş bir sunbae (Won Jin-A) ile onun gözü pek hoobaesi (Rowoon) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır. Chae Hyun-Seung, sunbaesinden hoşlanmaktadır ve bu yüzden aralarında romantik bir ilişki geliştirmeye çalışmaktadır. Ancak, sunbaesi böyle bir ilişki istememektedir. Çünkü kendisinden küçük erkeklere sevgili gözüyle bakmamaktadır.


Karakterleri:

Won Jin-A dizide bir kozmetik şirketinde profesyonel marka pazarlamacısı olarak çalışan Yoon Song-A karakterini canlandırmaktadır. Yaptığı işi sevmektedir ve tüm enerjisini bu işine vermektedir. Hayali; bir gün, kendi kozmetik firmasına sahip olmaktır.

Rowoon dizide Yoon Song-A’nın (Won Jin-A) çalıştığı şirkette marka pazarlamacısı olarak çalışan Chae Hyun-Seung karakterini canlandırmaktadır. Oldukça yakışıklı, çekici ve sevimli birisidir.


Not: 

1 – Dizi, 'Sunbae, Don’t Put on That Lipstick' adlı popüler bir web romandan uyarlamadır.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…