She Would Never Know

Puanı: 4,4/5  Oy Sayısı: 87
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: She Would Never Know | Sunbae, Don’t Put on That Lipstick | 선배, 그 립스틱 바르지 마요
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Lee Dong-Yoon
Senarist: Elise (roman), Chae Yoon
Yapım Şirketi: JTBC Studios
Yayıncı: JTBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 18 Ocak 2021 – 9 Mart 2021
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Yoon Song-A
Chae Hyun-Seung

 

Diğer Oyuncuları:

Lee Hyun-Wook / Lee Jae-Shin
Lee Joo-Bin / Lee Hyo-Joo
Lee Gyu-Han / Lee Jae-Woon
Wang Bit-Na / Chae Ji-Seung
Ha Yoon-Kyung / Chae Yeon-Seung
Kang Hye-Jin / Kim Ga-Young
An Se-Ha / Kwon Sung-Yeon
Park So-Yi / Kang Ha-Eun
Ha Yoon-Kyung / Chae Yeon-Seung
Lee Dong-Ha / Kang Woo-Hyun
Choi Jung-Won / Ryu Han-Seo
Kim Seo-Ha / Kim Min-Sung
Park Han-Sol / Lee Se-Rim
Lee Ji-Hyun / Oh Wol-Soon
Yang Jo-A / Yoo Jae-Kyung
Kim Han-Na / An Yoo-Sun
Kim Hye-In / Kang Soo-Mi
Jeon Kuk-Hwan / Başkan Lee
Kim Kwang-Kyu / Kim Jong-Hyeok
Kwon Han-Sol / Do Ye-Jin


Konusu:

Dizi, hoş bir sunbae (Won Jin-A) ile onun gözü pek hoobaesi (Rowoon) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır. Chae Hyun-Seung, sunbaesinden hoşlanmaktadır ve bu yüzden aralarında romantik bir ilişki geliştirmeye çalışmaktadır. Ancak, sunbaesi böyle bir ilişki istememektedir. Çünkü kendisinden küçük erkeklere sevgili gözüyle bakmamaktadır.


Karakterleri:

Won Jin-A dizide bir kozmetik şirketinde profesyonel marka pazarlamacısı olarak çalışan Yoon Song-A karakterini canlandırmaktadır. Yaptığı işi sevmektedir ve tüm enerjisini bu işine vermektedir. Hayali; bir gün, kendi kozmetik firmasına sahip olmaktır.

Rowoon dizide Yoon Song-A’nın (Won Jin-A) çalıştığı şirkette marka pazarlamacısı olarak çalışan Chae Hyun-Seung karakterini canlandırmaktadır. Oldukça yakışıklı, çekici ve sevimli birisidir.

Lee Hyun-Wook dizide Yoon Song-A’nın (Won Jin-A) çalıştığı şirkette pazarlama ekibinin lideri olan Lee Jae-Shin karakterini canlandırmaktadır. Dışarıdan bakılınca mükemmel biri gibi görünmesine karşın tamamen dağınık birisidir.

Lee Joo-Bin dizide Yoon Song-A’nın (Won Jin-A) çalıştığı şirketin kurucusunun torunu olan Lee Hyo-Joo karakterini canlandırmaktadır. Gelecek vaat eden bir fotoğrafçıdır. Varlıklı bir aileye sahip olduğu için istediği her şeyi yaparak büyümüştür. Güçlü gururun altında yatan derin bir yalnızlık duygusu vardır.

Lee Gyu-Han dizide Yoon Song-A’nın (Won Jin-A) çalıştığı şirketin yöneticisi ve varisi olan Lee Jae-Woon karakterini canlandırmaktadır. Başlarını sürekli belaya sokan diğer chaebollerin aksine güvenilir birisidir ve becerileri ile taktir toplamıştır.

Wang Bit-Na dizide bir gelinlik mağazasının tasarımcısı ve CEO’su olan Chae Ji-Seung karakterini canlandırmaktadır. Zeki ve zarif birisidir. Chae Hyun-Seung’un (Rowoon) ablasıdır.

Ha Yoon-Kyung dizide bir ev hanımı olan Chae Yeon-Seung karakterini canlandırmaktadır. 8 yıldır evlidir. Chae Ji-Seung’un (Wang Bit-Na) küçük kız kardeşi ve Chae Hyun-Seung’un (Rowoon) ablasıdır.

Kang Hye-Jin dizide Yoon Song-A’nın (Won Jin-A) çalıştığı şirkete satış elemanı olarak çalışan Kim Ga-Young karakterini canlandırmaktadır. Yoon Song-A’nın en yakın arkadaşıdır.


Not: 

1 – Dizi, Elise tarafından kaleme alınan 'Sunbae, Don’t Put on That Lipstick' adlı popüler bir web romandan uyarlamadır.

2 – JTBC’nin Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "Live On" yayımlanmıştır.


Resmi Web Sitesi: tv.jtbc.joins.com/sunbae


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…