Please Don’t Meet Him

Puanı: 4,8/5  Oy Sayısı: 10
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Please Don’t Meet Him | 제발 그 남자 만나지 마요
Tür: Romantik, Komedi, Fantastik/Bilim Kurgu
Yönetmen: -
Senarist: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: MBC Every1
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: Ekim 2020
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Seo Ji-Sung
Jung Kook-Hee

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, mükemmel bir aşk hayatına sahip olabilmek için Cho Sang-Shin adlı yapay bir zekânın mucidi olan Seo Ji-Sung’un (Song Ha-Yoon) etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Song Ha-Yoon dizide akıllı ev aletleri geliştirme ekibinde bir yazılımcı olarak çalışan Seo Ji-Sung karakterini canlandırmaktadır. Âşık olmak isteyen ancak aynı zamanda yanlış adamlar karşılaşıp mutsuz olmaktan korkan birisidir. Bir gün, hangi insanların kötü karaktere sahip olduğunu tespit eden Cho Sang-Shin adlı bir yapay zekâ geliştirir. Zor bir ilişkiye sahip olan insanlara yardımcı olabilmek için bu yapay zekâyı kullanmaya başlar.

Jun dizide bir itfaiyeci olan Jung Kook-Hee karakterini canlandırmaktadır. Sosyal medya kullanmayan birisidir ve Cho Sang-Shin’in analiz edemediği tek insandır.


Kaynakları: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…