Live On

Puanı: 4,2/5  Oy Sayısı: 20
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Live On | 라이브온
Tür: Dram, Romantik, Gençlik
Yönetmen: Kim Sang-Woo
Senarist: Bang Yoo-Jung
Yapım Şirketi: Playlist Studio, JTBC Studio
Yayıncı: JTBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: 8
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 17 Kasım 2020 – 5 Ocak 2021
Yayın Günleri ve Saati: Salı – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Baek Ho-Rang
Go Eun-Taek
Do Woo-Jae

 

Diğer Oyuncuları:

Yang Hye-Ji / Ji So-Hyun
Yeon Woo / Kang Jae-Yi
Choi Byung-Chan / Kim Yoo-Shin
Hyeon Woo-Seok
Yang Jung-Yeon / Hee-Won
Lee Se-Hee / Jung Hee-Soo
Woo Da-Vi / Eun-Ha
Ji Ui-Jung / Ho-Rang'ın sınıf arkadaşı
Choi Su-Jin / Ho-Rang'ın sınıf arkadaşı
Kang Hae-Lim / Park Hye-Rim


Konusu:

Dizi, trendleri izlemenin ve popüler olmanın daha yüksek statü sağladığı bir lisede en yukarda olan Baek Ho-Rang (Jung Da-Bin) ile bir yayın kulübünün başkanı olan mükemmeliyetçi Go Eun-Taek (Hwang Min-Hyun) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır. Baek Ho-Rang, gizlediği geçmişinin bazı kısımlarını ortaya çıkarmaya çalışan gizemli birisinin kimliğini bulmak için yayın kulübüne katılır.


Karakterleri:

Jung Da-Bin dizide Seo Hyun Lisesi’nde popüler bir lise öğrencisi olan Baek Ho-Rang karakterini canlandırmaktadır. Güzelliği sayesin de hem sosyal medyada hem de okulunda en popüler kızlardan birisidir. Bu kadar popüler oluşu onu dünyanın merkezinde olduğunu düşünmesine ve başkalarına tepeden bakmasına neden olmaktadır. Bu yüzden, sadece bir gerçek arkadaşı vardır.

Hwang Min-Hyun dizide Seo Hyun Lisesi’nde bir lise öğrencisi olan Go Eun-Taek karakterini canlandırmaktadır. Okulunun yayın kulübünden sorumludur. Hassas, detay odaklı, bazen sinirli olabilen ve her şeyi mükemmel bir şekilde planlayan birisidir. Liderliği söz konusu olduğunda, katı ve kararlı olmasına rağmen kendisine verilen herhangi bir görevden asla korkmaz ve arkadaşları tarafından sevilir.

Ro Jong-Hyun dizide Seo Hyun Lisesi’nde bir öğrenci olan Do Woo-Jae karakterini canlandırmaktadır. Go Eun-Taek’in (Hwang Min-Hyun) en yakın arkadaşıdır.

Yang Hye-Ji dizide Seo Hyun Lisesi’nde bir öğrenci olan Ji So-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Okulundaki yayın kulübünün başkan yardımcısıdır. Etkileyici notlara sahip çalışkan bir öğrencidir.

Yeon Woo dizide Seo Hyun Lisesi’nde bir öğrenci olan Kang Jae-Yi karakterini canlandırmaktadır. Do Woo-Jae’nin (Ro Jong-Hyun) kız arkadaşıdır.

Choi Byung-Chan dizide Seo Hyun Lisesi’nde bir öğrenci olan Kim Yoo-Shin karakterini canlandırmaktadır. İçten, temiz kalpli ve enerjik bir kişiliğe sahiptir.


Resmi Web Sitesi: tv.jtbc.joins.com/liveon


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Fragman 6 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…