Oh! Samgwang Villa

Puanı: 3,3/5  Oy Sayısı: 4
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Oh! Samgwang Villa | 오! 삼광빌라
Tür: Dram, Romantik, Aile
Yönetmen: Hong Seok-Ku
Senarist: Yoon Kyung-Ah
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: KBS2
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: Eylül 2020
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 19:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Woo Jae-Hee
Lee Bit Chae Woon

 

Diğer Oyuncuları:

Jeon In-Hwa / Lee Soon-Jung
Jung Bo-Suk / Woo Jung-Hoo
Hwang Shin-Hye / Kim Jung-Won


Konusu:

Dizi, 'Samgwang Villa'da yaşayan bir grup insanın etrafında dönmektedir. İlk başlarda birbirlerine tamamen yabancı olan bu insanlar, birbirlerini tanıdıkça kalplerini açarlar ve birbirlerini severler.


Karakterleri:

Lee Jang-Woo dizide bir mimar olan Woo Jae-Hee karakterini canlandırmaktadır. Çok çabuk öfkelenir ve kendine çok fazla güvendiği için kibirli biri gibi görünür. Tüm bunlara rağmen aklından ne geçirdiğini anlaması kolay bir adamdır. Babası büyük bir şirketin CEO’sudur. Ancak babası ile çok fazla tartıştığı için üniversiteye girdikten sonra babasından bağımsız bir şekilde yaşamaya başlamıştır. Şimdi, zeki bir mimar olarak iyi işler ortaya koymaktadır. Yaşadığı 'Samgwang Villa'da, yabancı insanlarla birlikte yaşamaktadır. Ancak bu onu sorun etmemektedir. Çünkü aradığı aile sıcaklığını ve aile ortamını burada bulmaktadır.

Jin Ki-Joo dizide bir iç tasarım mağazasında satış danışmanı olarak çalışan Lee Bit Chae Woon karakterini canlandırmaktadır. Onun işi; müşterilerinin evlerini ziyaret ederek, evlerinde kullanacakları tasarım ögelerini seçmeleri konusunda yardımcı olmaktır. Bir gün, bir tekstil tasarımcısı olmayı hayal etmektedir ancak bu onun için kolay bir şey değildir. Oldukça saf olan annesi ve iki kardeşinin sorumluğu onun omuzlarındadır ve ailesi ile birlikte 'Samgwang Villa'da yaşamaktadır. Omuzlarındaki yükün biraz olsun azalması için mümkün olduğunca çabuk bir şekilde 'Samgwang Villa'dan taşınmaya çalışmaktadır.

Jeon In-Hwa dizide Lee Bit Chae Woon’un (Jin Ki-Joo) annesi olan Lee Soon-Jung karakterini canlandırmaktadır. 'Samgwang Villa' adlı evi işletmektedir.

Jung Bo-Suk dizide Woo Jae-Hee’nin (Lee Jang-Woo) babası olan Woo Jung-Hoo karakterini canlandırmaktadır.


Not:

1 – KBS2’nun Cumartesi & Pazar  dizi kuşağında bu diziden önce "Once Again" yayımlanmaktadır.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, romantik-komedi-fantastik türündeki "Let's Fight Ghost". Dizide bir hayalet ve hayaletleri görebilen bir insan arasındaki ilişkiyi ve aşkı anlatmaktadır. Ama sonra işler değişir ve herşey tepetaklak olur. Bakalım ne olacak hep beraber izleyip görelim. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…