Revenge

Puanı: 3,8/5  Oy Sayısı: 4
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Revenge | Get Revenge | 복수해라
Tür: Dram
Yönetmen: Kang Min-Koo
Senarist: Kim Hyo-Jin
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: TV Chosun
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: Ekim 2020
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 22:50
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Kang Hae-Ra
Cha Min-Joon

 

Diğer Oyuncuları:

Yoo-Sun / Kim Tae-On
Jeong Man-Sik / Kim Sang-Goo
Yoon So-Yi / Goo Eun-Hye


Konusu:

Dizi, farklı sebeplerden dolayı intikam almak isteyen Kang Hae-Ra (Kim Sa-Rang) ve Cha Min-Joon’un (Yoon Hyun-Min) etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Kim Sa-Rang dizide eskiden bir muhabir olan Kang Hae-Ra karakterini canlandırmaktadır. Ünlü birisi ile evlendikten sonra daima Kore’deki gündemin en üst sıralarında yer almıştır. Ancak, bir gün kendisini sahte bir skandalın içinde bulur ve o zamandan bu yana hayatını mahvedenlerden intikamını almak için fırsat kollamaya başlar.

Yoon Hyun-Min dizide başarılı ve soğukkanlı bir avukat olan Cha Min-Joon karakterini canlandırmaktadır. Bir komplo ile tüm ailesi mahvolduktan sonra sadece başarıya ve ailesinin intikamına odaklanmıştır.

Yoo-Sun dizide FB Group’un tek varisi olan Kim Tae-On karakterini canlandırmaktadır. Şirketi devralmak için hiçbir şeyden vazgeçmek zorunda kalmayacağı düşüncesi ile zenginlik içinde büyümüştür. Büyük bir hata yapana kadar tüm hayatında her şey yolunda gitmiştir. Yaptığı bu büyük hata ile beklenmedik bir adam ortaya çıkmış ve onun güçlü ama acımasız tarafını göstermeye başlamasına neden olmuştur.

Jeong Man-Sik dizide Kim Tae-On’un (Yoo-Sun) babası olan Kim Sang-Goo karakterini canlandırmaktadır. Tek çocuğuna karşı şefkat duymayan ve şirketini büyütmekten başka bir şey düşünmeyen birisidir.

Yoon So-Yi dizide babasının dedektiflik bürosunu devralan Goo Eun-Hye karakterini canlandırmaktadır.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…