Vincenzo

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 115
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Vincenzo | 빈센조
Tür: Dram, Romantik, Hukuk
Yönetmen: Kim Hee-Won
Senarist: Park Jae-Bum
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: tvN
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 2021
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Vincenzo Cassano
Hong Cha-Young
Jang Jun-Woo
Jang Jun-Woo

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, bir İtalyan aile tarafından evlat edinilen Vincenzo Cassano’nun (Song Joong-Ki) etrafında dönmektedir. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young'a (Jeon Yeo-Bin) âşık olur.


Karakterleri:

Song Joong-Ki dizide bir avukat olan Vincenzo Cassano karakterini canlandırmaktadır. Eşsiz bir müzakere becerisine ve karizmaya sahiptir. Tamamen intikamını almaya odaklanmıştır. İtalya’dan Kore’ye geri döndüğünde köklü ve oldukça acımasız bir kartel keşfeder.

Jeon Yeo-Bin dizide bir avukat olan Hong Cha-Young karakterini canlandırmaktadır. Kore'nin en iyi hukuk firması olan Woosang'ın en iyi avukatlarından birisidir. İyi ya da kötü olmalarından ziyade, bir kişinin içinde bulunduğu durumun, ne kadar avantajlı ya da dezavantajlı olduğuna daha dikkat etmektedir. Vincenzo Cassano (Song Joong-Ki) ile tanıştıktan sonra değişmeye başlar.

Taecyeon dizide Woosang hukuk firmasında stajyer olarak çalışan Jang Jun-Woo karakterini canlandırmaktadır. Yurt dışında büyümüştür. Kibar, çalışkan ve temiz kalpli birisidir. İşinde çok fazla hata yaptığı için başını sık sık belaya sokmaktadır. Kıdemlisi Hong Cha-Young'a (Jeon Yeo-Bin) çok güvenmektedir ve ona hayrandır. Vincenzo Cassano’nun (Song Joong-Ki) ortaya çıkması onun rekabetçi ruhunu tetikler.

Kwak Dong-Yeon dizide Babel Group’un başkanı olan Jang Han-Seo karakterini canlandırmaktadır. Küçüklüğünden beri güce ve zenginliğe sahip olduğundan kazanma odaklı yaşayan birisidir. Dışarıdan bakılınca, gücünü kötüye kullanan ve başkalarına vicdan azabı duymadan eziyet eden birisi gibi görünmesine karşın aslında büyük korkuları olan birisidir.


Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…