Dear M

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 1
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Dear M | 디어엠
Tür: Dram, Romantik, Gençlik
Yönetmen: Park Jin-Woo, Seo Joo-Wan
Senarist: Lee Seul
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: KBS2
imdb: -
Bölüm Sayısı:
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 2021
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Ma Joo-A
Cha Min-Ho
Seo Ji-Min
Park Ha-Neul


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, Seoyeon Üniversitesi’nin çevrimiçi topluluğunda, isimsiz bir gönderide adı geçen gizemli 'M'i bulmak için kampüs çapında yapılan aramayı konu almaktadır. 'M'i arama sürecinde, birçok öğrencinin arasındaki ilişkiler değişir ve birçok öğrencinin arasında yeni aşklar filizlenir.


Karakterleri:

Park Hye-Soo dizide Seoyeon Üniversitesi'nde işletme bölümü 2. sınıf öğrencisi olan Ma Joo-A karakterini canlandırmaktadır. Sıcakkanlı ve neşeli bir karaktere sahiptir. Peşinden gittiği bir hayali yoktur. Daha önce, hiç erkek arkadaşı olmamıştır ve bir romantik ilişki yaşamakla da ilgilenmemektedir.

Jaehyun dizide Seoyeon Üniversitesi'nde bilgisayar mühendisliği bölümü 2. sınıf öğrencisi olan Cha Min-Ho karakterini canlandırmaktadır. 12 yıldır, Ma Joo-A (Park Hye-Soo) ile arkadaştır. Yenilikçi fikirlerle uygulama geliştirme konusunda oldukça yeteneklidir.

Kim Sae-Ron dizide Seoyeon Üniversitesi'nde ekonomi bölümü öğrencisi olan Seo Ji-Min karakterini canlandırmaktadır. Üniversitenin amigo takımının bir üyesidir.

Bae Hyun-Sung dizide Seoyeon Üniversitesi'nde işletme bölümü öğrencisi olan Park Ha-Neul karakterini canlandırmaktadır. Seo Ji-Min’in (Kim Sae-Ron) erkek arkadaşıdır ve üniversitenin fahri elçisidir. Bir oyun geliştiricisi olma hayalini gerçekleştirmeye karar verir.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…