The Sea of Silence

Puanı: 3,3/5  Oy Sayısı: 3
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: The Sea of Silence | The Sea of Tranquility | 고요의 바다
Tür: Gerilim, Fantastik/Bilim Kurgu
Yönetmen: Choi Hang-Yong
Senarist: Park Eun-Kyo
Yapımcı: Jung Woo-Sung
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: Netflix
imdb: -
Bölüm Sayısı: 8
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: -
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Song Ji-An
Han Yoon-Jae
Ryu Tae-Seok


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, gelecekte, çölleşmiş dünyayı terk eden insanların etrafında dönmektedir. Dünya çölleştiği için yiyecek ve su sıkıntısı yaşayan insanlar, terk edilmiş bir araştırma üssünden gizemli bir takım örnekler alması için özel bir ekibi Ay’a gönderir.


Karakterleri:

Gong Yoo dizide Uzay ve Havacılık İdaresi'nde görevli bir asker olan Han Yoon-Jae karakterini canlandırmaktadır. Ay’a gönderilen ekibin liderliğini yapmaktadır. Ekip üyelerinin güvenliğini her şeyin üstün tutmaktadır ve bu konuda kişisel fedakârlık yapmaktan kaçınmaz. Song Ji-An (Bae Doo-Na) ile sürekli bir çatışma içerisindedir.

Bae Doo-Na dizide bir astrobiyolog olan Dr. Song Ji-An karakterini canlandırmaktadır. Araştırma istasyonunda meydana gelen bir kazanın arkasındaki sırrı keşfetmek için Ay’a gönderilen ekibin içinde yer alır.

Lee Joon dizide yetenekli bir mühendis olan Ryu Tae-Seok karakterini canlandırmaktadır. Milli Savunma Bakanlığı'nın seçkin bir çalışanıdır. Çalıştığı binanın sıkıcı havasından kurtulmak için tehlikeli bir görev ile Ay’a gönderilen ekibe katılır.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…