Oh! Master

Puanı: 3,7/5  Oy Sayısı: 3
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Oh! Master | 오! 주인님
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Hyun Sol-Ip
Senarist: Jo Jin-Kuk
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: MBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: Mart 2021
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Han Bi-Soo
Oh Joo-In


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, romantik bir ilişkisi olmayan bir senarist ile romantik ilişkilerde beceriksiz olan popüler bir oyuncunun etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Lee Min-Ki dizide Güney Kore'deki en iyi gerilim senaristti olan Han Bi-Soo karakterini canlandırmaktadır.

Nana dizide popüler bir oyuncu olan Oh Joo-In karakterini canlandırmaktadır. Çoğunlukla romantik-komedi türündeki dizilerde rol almasına karşın kendi ilişkilerinde berbat birisidir.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…