Monthly House

Puanı: 4,5/5  Oy Sayısı: 16
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Monthly House | 월간 집
Tür: Dram, Romantik, Komedi
Yönetmen: Lee Chang-Min
Senarist: Myung Soo-Hyun
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: JTBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: Haziran 2021
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Na Young-Won
Yoo Ja-Sung

 

Diğer Oyuncuları:

Jung Gun-Joo / Shin Gyeom
Kim Won-Hae / Choi Go
Chae Jung-An / Yeo Ui-Joo
Ahn Chang-Hwan / Nam Sang-Soon
Yun Ji-On / Jang Chan
Lee Hwa-Kyum / Yook Mi-Ra
Lee Ji-Won / Kye Joo-Hee


Konusu:

Dizi, Güney Kore’deki insanların arasındaki ortak ve önemli olan konut konusunu ele almaktadır. Na Young-Won (Jung So-Min) kiralık bir evde oturmaktadır ve evine kendi eviymiş gibi iyi bakmaktadır. Evi kendi kişiliğini ve duygularını yansıtıyordur. Ancak işler yeni ev sahibi olan Yoo Ja-Sung (Kim Ji-Suk) ile tanıştıktan sonra değişir ve kendi evini satın almaya karar verir.


Karakterleri:

Jung So-Min dizide 'Monthly House' adlı bir derginin editörü olarak çalışan Na Young-Won karakterini canlandırmaktadır. 10 yıldır düzenli bir işi olmasına karşın henüz kendi evi yoktur. Onun için ev, büyük bir anlam taşımaktadır.

Kim Ji-Suk dizide 'Monthly House' adlı bir derginin CEO’su olan Yoo Ja-Sung karakterini canlandırmaktadır. Onun için ev, sadece mal varlığını artırmak için bir araç ve yatacak bir yer demektir. Maddi açıdan çok büyük zorluklarla büyümüştür. Şantiyelerde işçi olarak çalışırken zengin olmak için gayrimenkul yatırımlarına odaklanır. En sonunda, gayrimenkul yatırımları sayesinde zengin olur ve yatırım uzmanı olarak ün kazanır. Ancak yeni satın aldığı evin kiracısı (Jung So-Min) ile tanıştıktan sonra bütün inançları sarsılır.


Not:

1 – JTBC’nin Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Law School" yayımlanacaktır.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…