Bossam Steal the Fate

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 2
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Bossam Steal the Fate | 보쌈 - 운명을 훔치다
Tür: Dram, Tarih, Romantik, Aksiyon
Yönetmen: Kwon Seok-Jang
Senarist: Kim Ji-Soo, Park Cheol
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: MBN
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 2021 yılının ilk yarısı
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Ba-Woo
Prenses Hwain

 

Diğer Oyuncuları:

Kim Tae-Woo / Prens Gwanghae
Shin Dong-Mi / Saray Leydisi Jo
Shin Hyun-Soo / Lee Dae-Yeop
Yoon Joo-Man / savaşçı
So Hee-Jung / kraliyet eşi


Konusu:

Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde geçmektedir ve yanlışlıkla bir prensesi kaçıran Ba-Woo’nun (Jung Il-Woo) etrafında dönmektedir. Para için kumar oynayan, kavga eden ve dulların evlenmesi yasak olmasına rağmen onları kaçırarak evlenmelerini sağlamaktadır. Bir gün, gene bir dul kaçırmak için bir eve girer ve yanlışlıkla düşmanının gelini olan Prenses Hwain’i (Yuri) kaçırır.


Karakterleri:

Jung Il-Woo dizide para için yasa dışı işler yapan Ba-Woo karakterini canlandırmaktadır. Genç yaşlarında, birine komplo kurmakla haksız yere suçlanır ve o zamandan bu yana gerçek kimliğini gizleyerek yaşamaktadır.

Yuri dizide dul bir prenses olan Hwain karakterini canlandırmaktadır. Prens Gwanghae'nin kızıdır. Gizli bir siyasi anlaşma için sevdiği bir adamın abisiyle evlenir. Düğün gecesi ise kocası ölerek dul kalır.


Kaynakları: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…