That Night

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 3
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: That Night | 그날 밤
Tür: Dram, Gizem, Hukuk
Yönetmen: Lee Myung-Woo
Senarist: Kwon Soon-Gyu
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: -
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2021
Yayın Tarihi: 2021 yılının ikinci yarısı
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Kim Hyun-Soo
Shin Joong-Han

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, sıradan bir üniversite öğrencisiyken bir gecede bir hata ile kendisini bir numaralı cinayet zanlısı olarak bulan Kim Hyun-Soo (Kim Soo-Hyun) ile ona yardım eden tek kişi olan Avukat Shin Joong-Han’ın (Cha Seung-Won) etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Kim Soo-Hyun dizide bir üniversite öğrencisi olan Kim Hyun-Soo karakterini canlandırmaktadır. Bir gecede hayatı dipsiz bir kuyuya döner.

Cha Seung-Won dizide üçüncü sınıf bir avukat olan Shin Joong-Han karakterini canlandırmaktadır. Baro sınavını zar zor geçmeyi başarabilmiştir. Kim Hyun-Soo (Kim Soo-Hyun) ile tanıştıktan sonra acımasız bir hukuk sistemiyle karşı karşıya kalır.


Not: 

1 – Dizi, İngiliz televizyon kanalı BBC’nin 2008-2009 yapımı "Criminal Justice" adlı dizisinden uyarlamadır.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…