Mine

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 5
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Mine | 마인
Tür: Dram
Yönetmen: Lee Na-Jeong
Senarist: Baek Mi-Kyeong
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: tvN
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2021
Yayın Tarihi: 2021 yılının ilk yarısı
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Seo Hee-Soo
Jung Seo-Hyun
Han Soo-Hyuk

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, gerçek benliklerini bulmaya ve kendilerini dünyadaki önyargılardan kurtarmaya çalışan iki kadının etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Lee Bo-Young dizide Hyowon Group'un ikinci oğlu ile evli olan Seo Hee-Soo karakterini canlandırmaktadır. Eskiden popüler bir oyuncuydu. Ancak evliliği için oyunculuk kariyerinden vazgeçmiştir. Kocasının ailesine uyum sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Ancak aynı zamanda gerçek benliğini kaybetmemeye çalışmaktadır.

Kim Seo-Hyung dizide Hyowon Group'un ilk oğlu ile evli olan Jung Seo-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Aynı zamanda kendisi de geleneksel ve oldukça zengin bir ailenin kızıdır. Zarif ve zeki birisidir. Durum ne olursa olsun yüzündeki soğuk bir ifadeyle mantığını koruyabilmektedir.

Cha Hak-Yeon dizide Jung Seo-Hyun’un (Kim Seo-Hyung) oğlu olan Han Soo-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Hyowon Group'un en büyük torunudur. Yurtdışında eğitimden yeni dönmüştür. Dışarında bakınca üçüncü nesil bir chaebol olarak mükemmel bir hayatı var gibi görünmektedir. Ancak acı dolu bir ayrılıktan sonra yalnızlık duygusunu ve çektiği acıyı herkesten saklamaktadır.


Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…