Intern Detective

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 5
  Maysa tarafından

Adı: Intern Detective | Cold Case Provisional Task Force | 인턴형사 오견식
Tür: Dram, Aksiyon
Yönetmen: Yoon Yeo-Chang
Senaryo: Jeong Tae-Sung, Kim Hyun-Gyoo, Yoo-Kang Seo-Ae
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Dağıtımcı: -
imdb: -
daum: 4.8
Süresi: 77 Dakika
Yaş Sınırı: 12+
Yapım Yılı: 2017
Yayın Tarihi: 18 Temmuz 2019
Ülke: Güney Kore
Dili: Korece

 

Oyuncuları:

Oh Gyun-Sik
Lee Min-Joo

 

Diğer Oyuncuları: 

Heo Sung Tae
Kim Myung Kook
Yoon Ye Hee

 

Konusu:

Oh Gyun-Sik (Lee Sung-Yeol) iyi bir dedektif olmak istiyordur ancak Disleksi (öğrenme bozukluğu) olduğunu öğrendikten bu hayalinden vazgeçmek zorunda kalır. Bir gün, bir soyguncu yakalar ve Kore’nin ilk stajyer dedektifi olma fırsatını yakalar. Ancak, diğer dedektifler onun bir beceriksiz olduğunu düşünür ve her fırsatta onu azarlar.

Lee Min-Joo (Lee Ye-Hyun) geçirdiği bir kaza sonrası spor hayatından vazgeçmek zorunda kalan eski bir kadın futbolcudur. Bir spor gazetesinde stajyer muhabir olarak çalışmaya başlar ancak çok geçmeden yazma yeteneğinin yetersiz olmasından dolayı işten kovulur.

Hayatları yolunda gitmeyen bu ikili, Oh Gyun-Sik ve Lee Min-Joo, bir gün içinden çıkılması zor bir davanın içinde kendilerini bulur.

 

 

Fragman 1

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…