But I Don't Know Too

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 2
  sweetminoz tarafından

 

Adı: But I Know Too | Get Up | 나도 잘 모르지만
Tür: Dram, Gençlik, TV Film
Yönetmen: Lee Jae-Dong
Senaryo: Go Eun-Nim
Yapımcı: Lee Chang-Sub
Yayıncı: MBC
daum: 9.2
Yapım Yılı: 2008
Yayın Tarihi: 24 Şubat 2008
Yayın Günü ve Saati: Pazar - 13:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

 

 

 

 

 

 

 

Oyuncuları:

Lee Min-Ho
Min Wook-Gi

 

Diğer Oyuncuları:

Rhyme / Lee Doo-Heon
Choi Ah-Jin / Chura
Gi Ju-Bong
Lee Doo-Il
Nam Kyeong-Eu

 

Konusu:

Min Wook-Gi (Lee Min-Ho) ve Doo-Heon ( Rhyme) aynı lisenin öğrencileridir ve her ikisi de kavga ettikten sonra başlarını belaya sokar. Ceza olarak Doo-Heon uzaklaştırılır ve Wook-Gi ise öğretmeninin arabasını temizlemek zorunda kalır. Wook-Gi arabayı temizlerken kız arkadaşı Chura (Choi Ah-Jin), yeni erkek arkadaşıyla birlikte kayak gezisi yapacağını söylemek için gelir. Wook-Gi kız arkadaşının peşinden gitmek için öğretmeninin arabasını çalmaya çalışır ancak arabayı kullanamaz. Bunun için koşuşturmaya başlarken, Doo-Heon motosikletiyle oradan geçer ve ikisi birlikte açık yola çıkar.

 

 

Kaynakları: daum, en.wikipedia, wiki.d-addicts

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…