Find Me

Puanı: 0/5  Oy Sayısı: 1
  Rüzgar Esintisi tarafından

Adı: Find Me | 나를 찾아줘
Tür:  Dram
Yönetmen:  Kim Seung-Woo
Senaryo: -
Yapımcı: -
Görüntü Yönetmeni: -
Müzik: -
Dağıtımcı:
Yapım Şirketi:  -
imdb: -
daum: -
Süresi: -
Yapım Yılı:  2018
Gösterim Tarihi:  -
Bütçe: -
Gişe: -
Ülke: Güney Kore
Dili: Korece

 

Oyuncuları:

Jung-Yeon

 

Diğer Oyuncuları:

---

 

Konusu:

Film, ortadan kaybolan zihinsel engelli oğlunu bulmak için mücadele veren bir annenin (Lee Young-Ae) etrafında dönmektedir. Bir gün, Jung-Yeon evinin önünde oyun oynayan zihinsel engelli oğlu Yoon-Soo ortadan kaybolur.

 

Kaynakları:  (1), (2)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…