Unstoppable

Puanı: 0/5  Oy Sayısı: 1
  Hamlet tarafından

Adı: Unstoppable | Enraged Bull | 성난 황소
Tür: Aksiyon
Yönetmen: Kim Min-Ho
Senaryo: -
Yapımcı: -
Görüntü Yönetmeni: -
Müzik: -
Dağıtımcı: Showbox
Yapım Şirketi: -
imdb: -
daum: -
Süresi: -
Yapım Yılı: 2018
Gösterim Tarihi: Kasım 2018
Bütçe: -
Gişe: -
Ülke: Güney Kore
Dili: Korece

 

Oyuncuları:

Dong-Chul
Ji Soo
Ki-Tae

 

Diğer Oyuncuları:

Kim Min-Jae / Gomsajang
Park Ji-Hwan / Choon-Sik
Bae Noo-Ri
Lee Sung-Woo / Doo-Sik


Konusu:

Film, kaçırılan karısını kurtarmaya çalışan Dong-Chul’un (Ma Dong-Seok) mücadelesini anlatmaktadır. Dong-Chul, bir zamanlar kötü bir şöhrete sahip olan bir gangsterdi. Ama uzun zaman önce gangsterliği bırakarak daha iyi bir hayat yaşamaya başlanmıştır. Ji-Soo (Song Ji-Hyo) ile mutlu bir evliliği vardır. Bir gün, evine geldiğinde ortalığı dağınık bir şekilde bulur ve eşi kayıptır. Ardından eşinin ellerinde olduğunu ve fidye karşılığında eşini serbest bırakacaklarına dair bir telefon alır.

 

 

Fragman 1

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…