Dream

Puanı: 4,6/5  Oy Sayısı: 18
  Hamlet tarafından

Adı: Dream | 드림
Tür: Dram
Yönetmen: Lee Byeong-Hun
Senaryo: -
Yapımcı: -
Görüntü Yönetmeni: -
Müzik: -
Dağıtımcı: Megabox Plus M
Yapım Şirketi: -
imdb: -
daum: -
Süresi: -
Yaş Sınırı: -
Yapım Yılı: 2020
Gösterim Tarihi: -
Ülke: Güney Kore
Dili: Korece

 

Oyuncuları:

Yoon Hong-Dae
Lee So-Min
In-Gook

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Film, Evsizler Dünya Kupası’na katılan bir futbol takımı ve onların teknik direktörü etrafında dönmektedir. Yoon Hong-Dae (Park Seo-Joon) geleceği parlak bir futbolcudur. Ancak karıştığı bir olay sonrasında disiplin cezası alır. Evsizlerden oluşan bir milli takımın teknik direktörü olarak atanır.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…