SF8: The Prayer

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 1
  Hamlet tarafından

Adı: SF8: The Prayer | SF8: 간호중
Tür: Dram, Fantastik/Bilim Kurgu, TV Film
Yönetmen: Min Kyu-Dong
Senarist: Kim Hee-Jin (kısa hikâye), Min Kyu-Dong
Yapım Şirketi: DGK, SOOFILM
Yayıncı: MBC, wavve
imdb: -
Süresi: 55 Dakika
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 11 Temmuz 2020 (wavve), 14 Ağustos 2020 (MBC)
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi (wavve), Cuma – 22:10 (MBC)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Ganhojoong,
Yeon Jeong-In

 

Diğer Oyuncuları:

Ye Soo-Jung / Sabina
Yeom Hye-Ran / Choi Jeong-Gil
Yoon Gyung-Ho
Choi Byung-Mo / müdür
Moon-Sook


Konusu:

Dizi, yatalak hastalara robotların baktığı bir gelecekte geçmektedir. Bir bakım evinde, bir hemşirelik robot olan Ganhojoong (Lee Yoo-Young), 10 yıldır, komada olan bir hasta ve o hastanın kızı olan Jeong-In (Lee Yoo-Young) ile ilgilenmekle sorumludur. Jeong-In ciddi olarak mali ve duygusal sorunlar yaşmaktadır. Yaşadığı bu stresi kaldıramayıp kendi canına kıymaya karar vermiştir. Ganhojoong, kimi kurtarması gerektiğine karar vermesi gerektiğinde büyük bir çıkmaza girer.


Not: 

1 – "SF8: The Prayer ", 8 farklı bilim kurgu türündeki hikâyenin yer aldığı "SF8" adlı TV film serisinin bir parçasıdır.

2 – "SF8: The Prayer" serisi, Kim Hee-Jin tarafından kaleme alınan 'TRSga Dolbwadeuribmida' adlı bir hikâyeden uyarlamadır.

3 – "SF8" serisinde yer alan diğer TV filmler: "SF8: Manxin", "SF8: Joan's Galaxy", "SF8: Blink", "SF8: Baby It’s Over Outside", "SF8: White Crow", "SF8: Love Virtually", "SF8: Empty Body"


Resmi Web Sitesi: imbc.com/broad/tv/drama/sf8/theprayer


 

Fragman 1

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…