Carter

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 3
  Hamlet tarafından

Adı: Carter | 카터
Tür: Aksiyon
Yönetmen: Jung Byoung-Gil
Senaryo: -
Yapımcı: -
Görüntü Yönetmeni: -
Müzik: -
Dağıtımcı: Netflix
Yapım Şirketi: Netflix
imdb: -
daum: -
Süresi: -
Yaş Sınırı: -
Yapım Yılı: 2021
Gösterim Tarihi: - (Netflix)
Ülke: Güney Kore
Dili: Korece

 

Oyuncuları:

Carter

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Film, nefes kesen bir kovalamacayı konu almaktadır. Carter (Joo Won) hafızasını kaybettiğini fark eden son derece yetenekli bir ajandır. Nedenini bile bilmeden kendisini bitmek bilmeyen bir operasyonun içinde bulur.


Kaynakları: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…