Minho ve Do Ji-Han “Hwarang: The Beginning” Dizisinin Kadrosuna Katıldı

  alie   |     23-02-2016, 13:13


"SHINee” grubundan Minho ve oyuncu Do Ji-Han, başrolünde Park Seo-Joon, Go Ara ve Park Hyung-Sik’in rol aldığı "Hwarang: The Beginning” dizisinde yardımcı erkek karakteri canlandıracak.


Dizi, Silla Krallığı döneminde, "Hwarang" ("Çiçek Çocuklar") adı altında genç erkek savaşçılardan oluşan elit bir grubu anlatmaktadır. "Hwarang" atçılık ve kılıç kullanmaktaki fiziksel yeteneklerinin iyi olmasının yanında mükemmel görünüşleri ile de tanınmaktadırlar.

Minho dizide, Silla Krallığının aristokrat bir ailesinden gelen Soo-Ho karakterini canlandıracak. Onun karakteri, cesur bir savaşçıdır ve pozitif bir kişiliğe sahiptir. Ayrıca, kendine olan güveni ile herhangi bir engelin üstesinden kolaylıkla gelmektedir. Müthiş kılıç yeteneği sayesinde Silla’nın "mükemmel adamı” haline gelmiştir.

Ayrıca bir haber kaynağına göre, "BTS” grubundan V’ye dizide rol alması için teklif götürüldü. Eğer V gelen bu teklifi kabul ederse dizi sektöründe yapacağı ilk resmi çıkışını yapmış olacak.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayınlanması planlanıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Hwarang:_The_Beginning, soompi.com/2016/02/22/shinees-minho-joins-park-seo-joon-and-go-ara-in-upcoming-historical-drama, soompi.com/2016/02/23/bts-member-v-considering-offer-to-join-park-seo-joon-and-go-ara-in-historical-drama

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…