Hallyu Yıldızları Kim Soo-Hyun ve Lee Min-Ho Bu Yıl Geri Dönüşlerini Yapacak

  alie   |     4-03-2016, 12:41


Dizilerde ve filmlerde büyük bir başarı gösteren Kim Soo-Hyun ve Lee Min-Ho bu yıl geri dönüyor.


En son, Kim Soo-Hyun geçtiğimiz yıl KBS2’nun "The Producers” dizisinde ve Lee Min-Ho ise 2014 yapımı "Gangnam Blues” filminde rol almıştı.

Bu yılın başlarında onları görmek kolay olmayacak ama onlar bu yılın sonlarına doğru geri dönecek.

Kim Soo-Hyun, bu yılın sonlarında gösterime girmesi beklenen "Real” filmi ile geri dönüş yapacak.

Kim Soo-Hyun’a başka projelerle de birçok teklif yapıldı ama oyuncu "Real” filmi ile sabit kalacak gibi görünüyor. Şimdilik onun "Real” filminden başka bir projesi görünmüyor. Şimdiye kadar sadece birçok reklamda rol alan oyuncu bu yılın başlarında herhangi bir proje ile karşımıza çıkmayacak.

Lee Min-Ho ise "Bounty Hunters” filmi ile bu yılın sonlarına doğru geri dönüşünü yapmış olacak. Ayrıca Lee Min-Ho’nun yeni bir dizi ile de dizilere geri dönüş yapması bekleniliyor.

Lee Min-Ho geçtiğimiz yıl film çekimlerinden kaçarak ve reklamlarda rol alarak aktif olmuştu. O şimdi dinleniyor ve bu arada da birkaç senaryoyu gözden geçiriyor.

 

Kaynak: hancinema.net/hallyu-stars-kim-soo-hyeon-i-and-lee-min-ho-are-back-92032.html

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…