“Uncontrollably Fond” Dizisinin İlk Senaryo Okumasından Görüntüler Yayınlandı [Fotoğraf]

  alie   |     9-03-2016, 12:43


Başrolünde Kim Woo-Bin ve Suzy’nin rol aldığı "Uncontrollably Fond” dizisinin ilk senaryo okumasından görüntüler yayınlandı.


Dizinin ilk senaryo okuması KBS 1TV’nin ‘Media Inside – Media Trend’ aracılığı ile yayınlandı.

Daha önce yayınlanmayan ilk senaryo okumasından görüntülerinin yer aldığı video toplam 20 saniye sürmektedir.

Dizinin ilk senaryo okumasına Kim Woo-Bin ve Suzy’nin yanı sıra dizinde önemli rollerde yer alan oyuncularından Lim Ju-Hwan, Lim Ju-Eun ve Yu Oh-Sung’da katıldı.

Dizinin konusu, Shin Joon-Young (Kim Woo Bin) ve No Eul (Suzy) çocukken birbirinden kalpleri kırık olarak ayrılırlar. İkili birer yetişkin olunca tekrar karşılaşır. Shin Joon-Young, ünlü bir oyuncu ve şarkıcıdır. No Eul ise bir belgesel yapımcısıdır.

Çekimlerine geçtiğimiz yılın Kasım ayında başlayan dizinin ilk bölümünün bu yılın Haziran ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: hancinema.net/photos-this-freshness-kim-woo-bin-and-suzy-s-uncontrollably-fond-92204.html, asianwiki.com/Uncontrollably_Fond

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…