“The Flower in Prison” Dizisinin İlk Senaryo Okumasından Görüntüler Yayınlandı [Fotoğraf]

  alie   |     10-03-2016, 12:34


Başrollerinde Jin Se-Yeon ve Ko Soo’nun rol aldığı "The Flower in Prison” dizisinin ilk senaryo okumasından görüntüler yayınlandı.


Dizinin ilk senaryo okuması bu yılın Mart ayının ilk haftasında Sangam, Güney Kore’deki MBC Yayıncılık İstasyonunda gerçekleşti.

Dizinin konusu, Joseon Hanedanlığı döneminde, Ok-Nyeo (Jin Se-Yeon) hapishanede dünyaya gelir. O, Joseon’un özel waeji-met hukuk sistemini kullanarak haksız yere cezalandırılan insanlara yardım eder.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Nisan ayında Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/The_Flower_in_Prison

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…