Ahn Jae-Hyeon ve Ku Hye-Sun’un Çıktıkları Onaylandı

  alie   |     11-03-2016, 12:51


Oyuncu-model Ahn Jae-Hyeon (28) ve oyuncu Ku Hye-Sun’un (31) çıktıkları her ikisinin ajansı tarafından onaylandı.


Ahn Jae-Hyeon ve Ku Hye-Sun beraber 2015 yapımı "Blood” dizisinde iki zıt karakter olmasına rağmen birbirini seven iki karakteri canlandırmışlardı.

İklinin bir yıldır çıktıklarına dair haberler ortaya çıkmıştı ve bu haberler üzerine Ahn Jae-Hyeon’un ajansı HB Entertainment, çıkan söylentileri doğrulayarak, "Ahn Jae-Hyeon ve Ku Hye-Sun’un çıktıları doğru. Bu onların özel hayatları olduğu için daha fazla açıklama yapamıyoruz.” dedi.

Ku Hye-Sun’un ajansı YG Entertainment ise yaptığı açıklamada, çiftin bir yıldır çıktıklarını belirterek ilişkilerini doğruladı: "Ahn Jae-Hyeon ve Ku Hye-Sun’un birbirlerine karşı iyi duygular beslediklerini görüyoruz.”

Yeni çiftimizi tebrik ediyoruz!

 

Kaynak: allkpop.com/article/2016/03/ahn-jae-hyun-and-goo-hye-sun-confirm-dating-news, soompi.com/2016/03/10/blood-co-stars-ahn-jae-hyun-and-ku-hye-sun-reportedly-dating-reps-respond

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…