Ji Chang-Wook, Bir Kore Dizisi İle Geri Dönüş Yapma Planlarından Bahsetti

  alie   |     13-03-2016, 15:11


Oyuncu Ji Chang-Wook, bu yılın sonlarında Kore’deki faaliyetlerine devam etmeyi planladığını söyledi.


13 Mart’ta MBC‘nin "Section TV” programına konuşan "Healer” dizisinin yıldızı bu yaz gösterime girecek olan "Fabricated City” filminin ardından Kore’de bir geri dönüş gerçekleştireceğini belirtti. "Fabricated City” filmin çekimleri geçen yılın sonlarında bitmişti ve oyuncu Çin’deki faaliyetlerine odaklanmıştı.

"Bu yılın ikinci yarısında, bir dizi ve bir müzikal ile sizlerin karşısına çıkacağım.” diyerek geri dönüş planlarını açıkladı.

Oyuncuya, "Mask of King Singer” programında görünmek konusunda ne düşündüğü sorulduğunda, Ji Chang-Wook, "Çok yetenekli şarkıcıların yer aldığı bir show. Eğer beni katılmam için çağırırlarsa, muhtemelen bunu düşünmek zorunda kalırım.” şeklinde cevap verdi.

Oyuncu kameraların önünde sergilediği bir performansın acı deneyiminden bahsetti; "Bir keresinde, televizyonda şarkı söylerken çok gergin olduğumdan muhteşem bir şarkıyı berbat etmiştim.” Görünen o ki oyuncunun "Mask of King Singer” programına çıkmaktaki tereddüdün arkasında o şarkı var.

Son olarak gülerek, "Şarkı söylerken gerçekten eğleniyorum. Hala arkadaşlarımla karaoke odalarına gideriz.” dedi ve şarkı söylemek konusunda her zaman inanılmaz olduğunu ve bulaşıcı bir heyecanı olduğunu ekledi.

 

Kaynak: soompi.com/2016/03/13/ji-chang-wook-reveals-his-plans-for-a-korean-drama-comeback

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…