Joo Won, Son Bir Dizide Rol Aldıktan Sonra Askerlik Görevini Yerine Getirecek

  alie   |     16-03-2016, 11:24


Joo Won, Seul Büyükşehir Polis Ajansı’nın özel promosyon birimine kabul edildi.


Joo Won’un ajansı, Sim Entertainment, 16 Mart’ta yaptığı açıklamada, "Joo Won, Seul Büyükşehir Polis Ajansı’nın özel promosyon birimine kabul edildi ve askere gitmeden önce rol alacağı son dizisine karar verecek.” dedi.

Joo Won, 1987 doğumlu olduğu için bu yıl askerlik görevini yerine getirmesi gerekiyor. Oyuncu, Seul Büyükşehir Polis Ajansı tarafından kabul edildi ve 340. olarak askerlik görevini bir polis olarak yerine getirecek.

Bu arada, Joo Won ilk 2006 yılında "Alta Boys" müzikali ile çıkışını gerçekleştirdi ve 2010 yapımı "Bread, Love and Dreams” dizisinde rol alarak popüler bir hale geldi. Daha sonraları da, "Ojak Brothers”, "Bridal Mask”, "7th Grade Civil Servan”, "Good Doctor”, "Naeil's Cantabile” ve "Yong-Pal” dizilerinde rol aldı.

 

Kaynak: hancinema.net/joo-won-accepted-as-police-s-special-promotions-unit-will-choose-the-next-drama-and-join-the-army-92461.html

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…