Ji Sung’un “Entertainer” Dizisinin Kadrosuna Katıldığı Onaylandı

  Hamlet   |     17-03-2016, 17:05


Oyuncu Ji Sung’un "Entertainer” dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı onaylandı.


Dizi, eskinden büyük bir eğlence şirketinin sahibi olan ve şimdi küçük bir eğlence şirketinde CEO olan Shin Suk-Ho’nun (Ji Sung) gerçek ve başarılı bir yönetici olması anlatılmaktadır.

Ji Sung dizide, en büyük eğlence şirketinden biri olan "KTOP Entertainment”ın eski sahibi Shin Suk-Ho karakterini canlandıracaktır. O, kendisine kurulan komplo ve yapılan ihanet sonucunda her şeyini kaybeder. Ancak o, pes etmez ve "Mango Entertainment” adındaki küçük bir eğlence şirketinin CEO’su olur. Bir grup kurmak için yetenekli insanlar toplamaya başlayan Shin Suk-Ho yaşadığı çeşitli olayların da sayesinde gerçek ve başarılı bir yönetici olur.

Bu arada, Park Bo-Gum’a diziden teklif götürülmüştü, ancak oyuncu bu teklifi geri çevirdi.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2009 yapımı "You're Beautiful” dizisinde yönetmenlik yapmış Hong Sung-Chang otururken, dizinin senarist koltuğunda "Only You”, "The Tower”, "Miracle in Cell No.7”, "Catch Me”, "The Royal Tailor”, "Like for Likes”, "Older Brother” gibi filmleri ve "Bel Ami” dizisini kaleme almış olan Yoo Young-A oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 20 Nisan’da Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Entertainer_%28Korean_Drama%29, hancinema.net/ji-seong-i-will-become-a-new-person-in-entertainers--92503.html, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=76094

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…