Kim Ha-Neul’un Düğün Töreninden Görüntüler Yayınlandı [Fotoğraf]

  alie   |     20-03-2016, 13:22


Oyuncu Kim Ha-Neul, 19 Mart’ta saat 12:30’da Seul’deki Shilla Otel'de düzenlenen düğün töreni ile evlendi.


Düğün töreninde gülümsemesiyle oldukça güzel görünen Kim Ha-Neul, kendisinden bir yaş küçük olan bir iş adamı ile evlendi. Çiftin evlenecekleri ile ilgili haberler geçtiğimiz yılın Ekim ayında oyuncunun ajansı tarafından doğrulanmıştı ve ajans tarafından yapılan açıklamada ikilinin bir yıllık beraberliğin ardından evlenmeye karar verdikleri belirtilmişti. Uzun boylu ve yakışıklı olan damadın, varlıklı bir aileden geldiği ve kendi alanında tanınmış bir iş adamı olduğu bilinmektedir.

Kim Ha-Neul’un düğün töreni herhangi bir basın toplantısı olmadan özel bir şekilde gerçekleştirildi. Ancak, 20 yıldır sinema sektöründe aktif olan oyuncunun, birçok oyuncu ve ünlüden oluşan dostları düğün törenine katıldı.

1996 yılında bir model olarak çıkış yapan Kim Ha-Neul, o zamandan beri birçok dizi ve filmde rol aldı.

Yapılan düğün töreninin ardından ABD’de balayına gidecek olan yeni evli çiftimizi tebrik ediyoruz!

 

Kaynak: hancinema.net/a-glimpse-into-the-inside-look-of-kim-ha-neul-s-happy-and-cheerful-wedding-take-a-look-at-the-brides-beautiful-smile-92597.html, soompi.com/2016/03/19/kim-ha-neul-is-a-beautiful-bride-in-wedding-photos

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…