Baekhyun’un “Scarlet Heart: Ryeo” Dizisinden İlk Görüntüleri Yayınlandı [Fotoğraf]

  alie   |     4-04-2016, 13:14


Başrolünde Lee Jun-Ki, IU, Kang Ha-Neul, Hong Jong-Hyun, Baekhyun, Nam Ju-Hyuk ve Ji Soo’nun rol aldığı "Scarlet Heart: Ryeo” dizisinden ‘EXO-K’ grubundan Baekhyun’un ilk görüntüleri yayınlandı.


Dizide Lee Jun-Ki, Kang Ha-Neul, Baekhyun, Hong Jong-Hyun, Nam Ju-Hyuk ve Ji Soo, Goryeo Hanedanlığı dönemindeki Karl Taejo’nun oğullarını canlandırmaktadır.

Çin romanından uyarlama olan dizi, şimdiki zamanda yaşarken Goryeo Hanedanlığı zamanına geri giden ve orada Karl Taejo’nun oğluna aşık olan bir kızın öyküsünü anlatmaktadır.

Baekhyun dizide, Kral Taejo’nun onuncu oğlu olan prens Wang Hyun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, şakacı ve baş belası birisidir.

Dizinin ilk bölümünün Eylül ayında Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Scarlet_Heart:_Ryeo, soompi.com/2016/04/03/exos-baekhyun-transforms-into-an-imperial-prince-in-scarlet-heart-goryeo-stills

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…