Ji Soo, “Doctors” Dizisinin Kadrosuna Katıldı

  alie   |     7-04-2016, 14:12


Oyuncu Ji Soo’nun başrolünde Park Shin-Hye ve Kim Rae-Won’un rol aldığı "Doctors” dizisinin kadrosuna katıldığı oyuncunun ajansı tarafından doğrulandı.


Dizi, birçok zorluğun üstesinden gelerek doktor olmayı başaran Hye-Jung’un hikâyesini anlatmaktadır. Ayrıca dizide doktorlar birliğinin, doktorlar ve onların hastaları arasındaki ilişkiyi büyük bir gerçekçilik ile gözler önüne sermektedir.

Ji Soo dizide, Hye-Jung’un (Park Shin-Hye) ilk aşkı olan Soo-Chul karakterinin canlandıracak.

Dizinin senaristliğini "High Society” dizisini de kaleme alan Ha Myung-Hee yapacak.

"Doctors” dizisinin ilk bölümünün 20 Haziran’da yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: hancinema.net/ji-soo-joins-park-shin-hye-and-kim-rae-won-for-doctors--93187.html, asianwiki.com/Doctors_%28Korean_Drama%29

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…