Go Ara, “Hwarang: The Beginning” Dizisi İçin Binicilik Eğitimi Alırken Yaralandı

  alie   |     12-04-2016, 13:14


Oyuncu Go Ara’nın, başrolünde Park Seo-Joon, Park Hyung-Sik, Minho ve Do Ji-Han’ın rol aldığı "Hwarang: The Beginning” dizisi için bincilik eğitimi alırken yaralandığı açıklandı.


Edinilen bilgilere göre, Go Ara Mart ayının sonlarından bu yana ata binmek için binicilik eğitimi alıyor. Yaptığı antrenmandan sonra, oyuncu ata havuç yedirirken atın onun sağ elini ısırdığı ve yaralanma ciddi olmasa da, Go Ara’nın ısırılan elinde aşırı kanama meydana geldiği söylendi.

Yaşanan bu olayın ardından, dizinin yapımcıları dizi setinin güvenliği ve oyuncunun sağlığı hakkında güvence verdi.

Endişeli hayranları oyuncunun hızla iyileşmesini ve "Hwarang: The Beginning” dizisi için genel olarak güvenli bir çekim ortamı olmasını umut ediyor.

 

Kaynak: allkpop.com/article/2016/04/go-ara-injured-during-horseback-riding-practice-for-hwarang

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…