Park Shin-Hye’nin, "Entertainer" Dizisinden Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı [Fotoğraf]

  Rüzgar Esintisi   |     27-04-2016, 14:30


26 Nisan’da konuk oyuncu olarak rol aldığı "Entertainer" dizisinden Park Shin-Hye’nin kamera arkası görüntüleri yayınlandı.


Daha önce Park Shin-Hye’nin ajansı SALT Entertainment oyuncunun "Entertainer" dizisinin 3. bölümde konuk oyuncu olarak yer alacağını doğrulamıştı.

İlgili Haber: Park Shin-Hye, "Entertainer" Dizisinde Konuk Oyuncu Olarak Yer Alacak

Park Shin-Hye dizide, Yeo Min-Joo’nun (Chae Jung-An) bir arkadaşını canlandırmaktadır. Yayınlanan görüntülerde ise onun, Yeo Min-Joo ile beraber Shin Suk-Ho’nun (Ji Sung) yönettiği Mango Entertainment’ı lezzetli atıştırmalıklar ile ziyaret ettiği görülmektedir.

Park Shin-Hye’yi, "Entertainer" dizisinin gelecek bölümünde, 27 Nisan’da görebileceğiz.

 

Kaynak: allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…