Lee Jung-Jae ve Kim Ha-Neul Olmak Üzere Birçok Yetenekli Oyuncu “With God” Filminin Kadrosuna Katıldı

  alie   |     9-05-2016, 12:49


Lee Jung-Jae, Kim Ha-Neul, Kim Hyang-Gi, Kim Dong-Wook, Kim Hae-Sook, Jang Gwang, Jung Hae-Kyun, Oh Dal-Su ve Lim Won-Hee, başrollerinde Ha Jung-Woo, Cha Tae-Hyun, Ju Ji-Hoon, Ma Dong-Seok ve ‘EXO’ grubundan Do Kyung-Soo’nun rol aldığı "With God" filminin kadrosuna katıldı.


Filmin konusu, Joo Ho-Min tarafından yazılan "Singwa Hamgge" adlı bir webtoona dayanmaktadır. (webtoon ilk olarak 8 Ocak 2010 tarihinde comic.naver.com/webtoon üzerinden yayınlandı.) İnsanları seven bir ölüm meleği Gang Rim (Ha Jung-Woo) ölen Ja Hong’a (Cha Tae-Hyun) öbür tarafa kadar eşlik eder. Öbür tarafta ise, ölen kişilere 49 günlük bir sürede 7 denemeden geçirilir. O sürede, insan işlerine karışmaması gereken ölüm meleği Gang Rim ister istemez bir insan olan Ja Hong’un işine karışır.

Lee Jung-Jae filmde, Kral Yeomra karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, Baş Ölüm Meleğidir. Kim Ha-Neul ise filmde, ihanet edenlerin gittiği cehennemin ölüm meleğini canlandıracaktır.

Filmin yönetmen koltuğunda ise, "200 Pounds Beauty" filminde hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yapan ve "Take Off" filminde çalışmış olan Kim Yong-Hwa oturmaktadır.

Filmin önümüzdeki yıl Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…