Yoon Doo-Joon, “Second To Last Love” Dizisinden Gelen Teklifi Reddetti

  alie   |     25-05-2016, 12:55

 

‘BEAST’ grubundan Yoon Doo-Joon’un "Second To Last Love" dizisinden gelen teklifi reddettiği açıklandı.

 

Edinilen bilgilere göre, Yoon Doo-Joon "Second To Last Love" dizisinde ana karakterlerden birisini canlandırması için götürülen teklifi ‘BEAST’ın yoğun programı nedeniyle reddetti.

‘BEAST’ grubu bu yaz çıkacak olan yeni albümlerini tanıtmak için Japonya’ya gitmeyi planlıyor.

Yoon Doo-Joon’u yeni bir dizide görme olasılığımız olmasa bile anlaşılan yakında ‘BEAST’ grubunun yeni şarkılarını dinleme imkânımız olacak.

 

Kaynak: allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…