Go Kyung-Pyo’a “Incarnation of Jealousy” Dizisinden Başrol Teklifi Geldi

  Hamlet   |     28-05-2016, 12:40


Oyuncu Go Kyung-Pyo’a başrollerinde Jo Jung-Suk ve Gong Hyo-Jin‘in rol aldığı "Incarnation of Jealousy" dizisinde erkek başrol karakterlerden birisini canlandırması için teklif götürüldüğü oyuncunun ajansı tarafından doğrulandı.


Go Kyung-Pyo eğer teklifi kabul ederse dizide, üçüncü nesil bir aile şirketinin varisi olan Ko Jung-Won karakterini canlandıracak ve bu rol ile Go Kyung-Pyo ilk defa bir dizide erkek başrol karakterini canlandırmış olacak.

Romantik-komedi türündeki dizi, birbirleri ile rekabet içerisinde olan bir muhabir (Jo Jung-Suk) ile bir hava durumu sunucusunun (Gong Hyo-Jin) birlikte yeni bir haber programında çalışmasını ve aralarında oluşan romantik ilişkiyi anlatmaktadır.

Dizinin senaristliğini ise 2013-2014 yapımı "Miss Korea" ve 2010 yapımı "Pasta" dizilerini kaleme alan Seo Sook-Hyang yapmaktadır. Daha önce Gong Hyo-Jin ve Seo Sook-Hyang "Pasta" dizisinde beraber çalışmışlardı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ağustos ayının sonlarında ya da Eylül ayının başlarında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, allkpop, asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…