“My Sassy Girl” Dizisinde Kadın Başrol Rolü İçin Finale Kalan En İyi 10 Oyuncu

  alie   |     31-05-2016, 13:49


Joo Won'un yeni dizisi "My Sassy Girl"ün kadın başrol oyuncusunu belirlemek amacıyla geniş çaplı seçmeler düzenlendi ve bu seçmeler sonucunda finale 10 kadın oyuncu kaldı.


İlgili Haber: "My Sassy Girl” Dizisi İçin Kadın Başrol Oyuncusunu Belirmek Amacıyla Seçmeler Düzenlenecek

29-30 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenen seçmelerin ikinci turunda 89 adaydan finale 10 aday kalabildi. Dizinin erkek başrol oyuncusu Joo Won ve dizinin yönetmeni Oh Jin-Seok da seçmelerde bulundu.

Finale; Kim Yoo-Ji, Kim Joo-Hyun, Park Se-Wan, Park Eun-Ji, Park Ji-Hyun, Bae Min-Jung, Vivian, Ji Su (‘Tahiti’), Jung In-Sun ve Han Ji-Eun olmak üzere 10 kişi kaldı.

Gerçekleştirilecek son elemede finale kalan 10 kadın oyuncudan sadece bir oyuncu dizide kadın başrol karakteri canlandırabilecek.

Bae Min-Jung daha önce Joo Won ile beraber "Naeil's Cantabile" dizisinde beraber rol almışlardı. Bae Min-Jung dizide Ko Gyung-Pyo’un canlandırdığı karakterin sevgilisini canlandırmıştı. Han Ji-Eun ise başrolünde Kim Soo-Hyun’un rol aldığı "Real" filminde kadın başrol karakteri belirlemek amacı ile düzenlenen seçmelerde 4200 adayı geride bırakarak kadın başrol karakteri canlandırma fırsatı elde etti.

"My Sassy Girl" dizisinin ilk bölümünün 2017 yılında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…