“Scarlet Heart: Ryeo” Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı + Dizinin Çekim Planları

  alie   |     10-06-2016, 13:58


Başrolünde Lee Jun-Ki, IU, Kang Ha-Neul, Hong Jong-Hyun, Baekhyun, Nam Ju-Hyuk ve Ji Soo’nun rol aldığı "Scarlet Heart: Ryeo" dizisinin ilk fragmanı Çin’de yayımlandı ve dizinin bu ay ki çekim planı açıklandı.


10 Haziran’da 16 bölümü kapsayan senaryonun çekildiği açıklandı. Dizi, toplam 20 bölümden oluşacak. Oyuncuların yer alacağı çekimlerin Haziran ayının sonuna kadar tamamlanması planlanılıyor. Dizinin yayınından önce %100 yapımının tamamlanabilmesi için en geç Temmuz ayında düzenlemelerin başlanmasının gerekmekte olduğu bildirildi.

Dizi yayınının Güney Kore ile aynı anda başlayacak olan Çin’de ise dizinin yaklaşık 6 dakikalık fragmanı yayımlandı.

Dizinin ilk bölümünün 29 Ağustos’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…