Ji Soo “Doctors” Dizisinde Park Shin-Hye ve Kim Rae-Won ile Bir Aşk Üçgenine Katılmaya Hazırlanıyor

  Rüzgar Esintisi   |     2-07-2016, 12:59


SBS’in "Doctors" dizisinin yapım şirketi Ji Soo’nun yeni görüntülerini yayımladı.


Dizinin daha önceki bölümlerinde Ji Soo’nun canlandırdığı karakter Soo Chul’u Park Shin-Hye’nin karakteri Yoo Hye-Jung’a ilgi duyduğu gösterilmişti.

Dizinin 13 yıl sonraki zamanı gösteren önceki bölümlerde Ji Soo yer almıyordu. Ancak yayınlanan aşağıdaki görüntülerle Ji Soo’nun ilerleyen bölümlerde dizide yer alacağı ve Park Shin-Hye & Kim Rae-Won ile bir aşk üçgeninin içerisinde yer alacağı anlaşılıyor.

Yayımlanan ilk iki görüntüde Ji Soo’nun erkeksi özellikleri gösterilmektedir ve diğer görüntülerde ise onu senaryoyu okurken görmekteyiz.

Birçok izleyici onun karakterinin Park Shin-Hye ve Kim Rae-Won’un arasındaki ilişkiyi nasıl etkileyeceğinin yanı sıra ondaki 13 yıl sonraki değişimin nasıl olduğunu görmek için heyecanlı.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…