“Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo” Dizisinin 8 Karakter Afişi Yayımlandı

  alie   |     4-07-2016, 15:19


Başrolünde Lee Jun-Ki, IU, Kang Ha-Neul, Hong Jong-Hyun, Baekhyun, Nam Ju-Hyuk ve Ji Soo’nun rol aldığı "Scarlet Heart: Ryeo" dizisinin 8 karakter afişi yayımlandı.


Dizi, güneş tutulması sırasında Goryeo Hanedanlığı zamanına geri giden ve orada diğer insanların korkudan önünde titrediği Wang So’ya (Lee Jun-Ki) aşık olan bir kızın (IU) öyküsünü anlatmaktadır.

"Moon Lovers" adlı Çin yapımı bir diziden uyarlama olan dizinin yönetmen koltuğunda, 2014 yapımı "Secret Love", 2014 yapımı "It's Ok, This is Love", 2013 yapımı "That Winter, The Wind Blows", 2009 yapımı "IRIS" ve 2005 yapımı "A Love to Kill" gibi dizilerin yönetmenliğini yapmış Kim Kyu-Tae oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 29 Ağustos’ta yayımlanması planlanılıyor.

Hae Soo (IU): Eğer bu hiçbir şeyin değişmeyeceği anlamına geliyorsa yaşamak istiyorum.

4. prens, Wang So (Lee Jun-Ki): O, güneş olmak istemedi ancak parlıyordu.

8. prens, Wang Wook (Kang Ha-Neul): Aşk ve güç, ikisi de yüreğindedir.

3. prens, Wang Yo (Hong Jong-Hyun): Onun hayali Goryeo’nun kralı olmak.

10. prens, Wang Eun (Baekhyun): Haylaz bir genç kan. (Tazı)

13. prens, Wang Wook (Nam Ju-Hyuk): Derinliği ve zarafeti ile…

14. prens, Wang Jun (Ji Soo): Her zaman kardeşlerinin genci.

9. prens, Wang Won (Yoon Sun-Woo): Ne kibire ne hırsa ne duyguya ne de paraya… sahiptir.

 

Kaynak: soompi, asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…