Han Bo-Bae “Doctors” Dizisinde Park Shin-Hye’nin Üvey Kız Kardeşini Canlandıracak

  alie   |     5-07-2016, 18:03


Oyuncu Han Bo-Bae "Doctors" dizisinde Park Shin-Hye’nin canlandırdığı karakterin üvey kız kardeşini canlandıracağı açıklandı.


Dizide Han Bo-Bae, Hye-Jung’un (Park Shin-Hye) üvey kız kardeşi olan Yoo Yoo-Na karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, güçlü ve lider kişiliğe sahiptir. Annesi ile beraber gizli bir kişiliğe sahiptir ve onun ailesinden geriye kalan tek kişi Hye-Jung’dur.

Han Bo-Bae, dizinin çekimlerine katıldığı ilk gün personel tarafından övgüyle söz edildi. Onun oyuncunun yeteneklerini bilen fanlar önümüzdeki bölümde onun performansını izlemek için heyecanlılar.

"Doctors" dizisi Pazartesi & Salı günleri saat 22:00’da SBS ekranlarında yayınlanmaktadır.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…