“Beautiful Mind” Dizisi Planlanılandan Daha Erken Final Yapacak

  alie   |     22-07-2016, 18:28


Rio Yaz Olimpiyatlarından dolayı KBS2’nun Pazartesi & Salı günleri yayımlanan "Beautiful Mind" dizisinin planlanılandan daha erken sona ereceği açıklandı.


20 Temmuz’da yapılan açıklamada Rio Olimpiyatları için özel programların değerlendirildiği ve "Beautiful Mind" dizisini bu yüzden erken bitirmeyi planladıkları ama nihai bir kararın verilmediği açıklanmıştı. Bugün yapılan yeni bir açıklamada dizinin daha önceden planlanılandan daha erken final yapacağı ve dizinin iki bölüm kısaltıldığı açıklandı. Böylece dizi 16. bölümde final yapmak yerine 14. bölümde final yapacak.

Ayrıca ilk başlarda KBS, senarist Kim Tae-Hee’ye diziyi 12 bölüme düşürülmesi önerilmişti ancak dizide birçok hikâyeden söz edildiği için bu öneri gerçekleştirilememişti.

İlk bölümünün 20 Haziran’da yayınlanmasından itibaren dizi %3 - %4 arası reyting elde edebildi.

 

Kaynak: asianwiki, soompi, dramabeans

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…