“W” Dizisi TÜFE’nin Derecelendirmesine Göre “Doctors” ve “Uncontrollably Fond” Dizilerini Geride Bıraktı

  alie   |     1-08-2016, 13:59


"W" dizisi yayınlanmaya başladığı ilk haftadan itibaren popülaritesi her geçen gün arttı ve diğer Çarşamba & Perşembe dizilerini geride bırakarak en yüksek TÜFE puanına ulaştı.


"W" dizisi, CJ E&M ve Nielsen Korea’ya göre tüketici fiyat endeksinde (TÜFE) 273.3 puana ulaşarak dizi dalında listenin en üst sırasına yerleşti. SBS’in "Doctors" dizisi 266.4 puan ile listede ikinci sırada yer alırken KBS2’nun "Uncontrollably Fond" dizisi 242.4 puan ile listede üçüncü sırada yer aldı.

"W" dizi, 30’lu yaşlarının başındaki, Seul’de yaşayan ama birbirine paralel olan farklı boyutlarda yaşayan bir erkek (Lee Jong-Suk) ve bir kadının (Han Hyo-Joo) aşk hikâyesini anlatmaktadır.

"W" dizisi, MBC tarafından her Çarşamba & Perşembe günleri yayınlanmaktadır.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…