Kim Min-Jae “Goblin” Dizisinde Kim So-Hyun’un Kralı Olacak

  alie   |     30-09-2016, 23:00


Oyuncu Kim Min-Jae’nin başrolünde Gong Yoo, Kim Go-Eun, Lee Dong-Wook, Yoo In-Na ve 'BTOB' grubundan Yook Sung-Jae’nin rol aldığı "Goblin" dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacağı açıklandı.


29 Eylül’de Kim Min-Jae’nin ajansından bir temsilci oyuncunun "Goblin" dizisinde konuk oyuncu olarak rol alacağını onayladı. O, dizide bir kralı canlandırırken Kim So-Hyun da kraliçeyi canlandıracak.

İlgili Haber: Kim So-Hyun "Goblin” Dizisinde Konuk Oyuncu Olarak Yer Alacak

Dizinin konusu, bir goblin olan Kim Shin (Gong Yoo) ölümsüz hayatını sonlandırmak için insan bir geline ihtiyacı vardır. Bir gün, amnezyadan (hafıza kaybı) muzdarip olan bir ölüm meleği (Lee Dong-Wook) ile tanışır ve birlikte yaşamaya başlar. Onlar birlikte ölmüş insanları bu dünyayı terk ederken uğurlarlar.

Dizinin senaristi Kim Eun-Sook, "Descendants of the Sun" dizisinin yanı sıra "The Heirs", "Gentleman's Dignity" ve "Secret Garden" dizilerini de kaleme almıştır. Ayrıca dizinin yönetmen koltuğunda Kim Eun-Sook ile "Descendants of the Sun" dizisinde beraber çalışmış ve 2013 yapımı "Secret", "School 2013", 2011 yapımı "Dream High" ve 2012 yapımı "Dream High 2" dizilerinde çalışan Lee Eung-Bok oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Aralık ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…