Jang Hyuk’a Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

  Maysa   |     11-10-2016, 17:03


Oyuncu Jang Hyuk’a OCN’ın "The Voice" adlı yeni dizisinden teklif götürüldüğü ajansı tarafından doğrulandı.


Dizi, 112 çağrı merkezindeki çalışanlarının etrafında dönmektedir. Çağrı merkezi, acil suç durumları ile ilgilenmektedir. Bu arada, oradaki çalışanlar en kısa sürede suç mahalline ulaşmak için her saniyenin altın kadar değerli olduğunun farkındadır.

Jang Hyuk eğer teklifi kabul ederse dizide yıldız bir dedektif olan Moo Jin-Hyuk karakterini canlandıracaktır.

Dizinin ilk bölümünün bu yıl yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: allkpop, asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…