“Guardian: The Lonely and Great God” Dizisinin Reytingleri Bu Hafta İkiye Katlandı

  Rüzgar Esintisi   |     10-12-2016, 13:23


Başrollerinde Gong Yoo, Kim Go-Eun, Lee Dong-Wook, Yoo In-Na ve 'BTOB' grubundan Yook Sung-Jae’nin rol aldığı "Guardian : The Lonely and Great God" dizisinin reytingleri geçtiğimiz haftaya göre ikiye katlandı.


Nielsen Korea’nın yaptığı açıklamaya göre dizinin dün yayımlanan 3. bölümü %12.471 oranında reyting aldı. Geçen hafta yayımlanan ilk bölümü %6.322 oranında reyting elde eden dizi böylece bu hafta reytinglerini ikiye katlamış oldu.

Ayrıca "Guardian : The Lonely and Great God" dizisi sadece yayımlanan üç bölümü ile tvN’in en çok izlenen diğer dizileri arasında üçüncü sırada yer almayı başardı. Guardian : The Lonely and Great God", tvN’in popüler dizileri "Misaeng" (%8.2 reyting), "Another Miss Oh" (%10.0 reyting) ve "Reply 1994" (%10.4 reyting) geride bıraktı. "Guardian : The Lonely and Great God" dizisinin önünde sadece üç dizi kaldı; "Reply 1988" (%18.8 reyting) ve "Signal" (%12.5 reyting).

Dizinin yönetmeni Lee Eung-Bok ve senaristi Kim Eun-Sook büyük bir başarı elde etmiş "Descendants of the Sun" dizisinde beraber çalışmışlardı ve görünen o ki yönetmenLee Eung-Bok ve senarist Kim Eun-Sook yeni bir başarı elde etmeye çok yakınlar. Sadece üç bölümü yayımlanan "Guardian : The Lonely and Great God" dizisinin reytingleri böyle devam ederse final bölümüne kadar tvN’de şuana kadar yayımlanan tüm dizilerin arasında en fazla reyting alan dizisi olacak.

"Guardian : The Lonely and Great God" dizisi her Cuma & Cumartesi günleri tvN aracılığı ile yayımlanmaktadır.

 

Kaynak: allkpop, soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…