“Guardian: The Lonely and Great God” Aralık Ayının En Çok Bahsedilen Dizisi Oldu

  Maysa   |     13-12-2016, 11:57


tvN’in "Guardian: The Lonely and Great God" dizisi kısa zamanda ulaştığı popülerliği ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.


CJ E&M'in yaptığı açıklamaya göre "Guardian: The Lonely and Great God" dizisi İçerik Güç Endeksi’nden (CPI) 303 puan aldı ve Aralık ayının ilk haftası için en çok bahsedilen diziler arasında ilk sırada yer aldı.

"Guardian: The Lonely and Great God" dizisi popülaritesinde hiçbir yavaşlama göstermedi. İlk bölümünden itibaren, "Reply 1988" dizisinden bu yana tvN dizilerinin aldığı en yüksek reytingi elde etti. İlk hafta yayımlanan bölümlerinde %6.3 oranında reyting elde eden dizi yayımlanan 3. bölümü ile %12.5 oranında reyting elde ederek aldığı reytingleri ikiye katladı. "Guardian: The Lonely and Great God" dizisi tvN ekranlarında yayımlanmaya devam ederken daha fazla başarı elde edeceği konusunda oldukça yüksek bir beklenti var.

İlgili haber: "Guardian: The Lonely and Great God" Dizisinin Reytingleri Bu Hafta İkiye Katlandı

İçerik Güç Endeksi (CPI) puanları internetteki arama popülerliği ve haber sitelerinde en çok tıklanan makalelerin sayılarına bakılarak verilmektedir.

"Guardian: The Lonely and Great God" dizisi her Cuma & Cumartesi günleri tvN aracılığı ile yayımlanmaktadır.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…