Ji Soo ve Seohyun “Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo” Dizisinde Konuk Oyuncu Olarak Yer Alacak

  alie   |     19-12-2016, 14:57


Oyuncu Ji Soo ve 'Girls's Generation' grubundan Seohyun’un başrolünde Lee Sung-Kyung ve Nam Ju-Hyuk’un rol aldığı "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo" dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacağı açıklandı.


Ji Soo ve Seohyun geçtiğimiz aylarda final bölümü yayımlanan popüler "Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo" dizisinde Nam Ju-Hyuk ile beraber rol almıştı. "Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo" dizisinde Ji Soo, Nam Ju-Hyuk’un kardeşini canlandırırken Seohyun ise Nam Ju-Hyuk’un sevdiği kızı canlandırmıştı. Yapılan açıklamada, Ji Soo ve Seohyun’un eski rol arkadaşı Nam Ju-Hyuk’u desteklemek amacıyla "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo" dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacağı bildirildi.

Ayrıca Ji Soo ve Seohyun dizi için önemli birer karakteri canlandıracak. Ji Soo’nun dizideki sahnesi 21 Aralık’ta yayımlanacak olan 11. bölümde, Seohyun’un dizideki sahnesi 22 Aralık’ta yayımlanacak olan 12. bölümde yer alacak.

"Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo" dizisi her Çarşamba ve Perşembe günleri MBC aracılığı ile ekranlara gelmektedir.

 

Kaynak: asianwiki, soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…